Ako ti môžeme pomôcť?

Grafický dizajn

Vymyslíme a nakreslíme logo, merch alebo rôznorodé reklamné predmety. Vykomunikujeme s  dodávateľom. Zalomíme online alebo tlačenú publikáciu alebo nadizajnujeme plagát či citylight.

Tvorba obsahu

Fotíme, natáčame, dronujeme. V interéri aj exteriéry, ľudí, zvieratká aj produkty. Pomôžeme ti s nápadom aj realizáciou. K vizuálu pridáme text, nasadíme do online a vyhodnotíme výsledky. 

(Re)branding

Komplexný balík služieb od vymýšľania názvu, cez kompletnú stratégiu až po tvorbu loga,webovej stránky či komunikácie na sociálnych sieťach alebo v offline. Od myšlienky až po predaj.

Sociálne siete

Komentár vie napísať každý a aj selfíčko zvládne takmer hocikto, ale prináša tvoja komunikácia na sociálnych sieťach želané výsledky? Pomôžeme so stratégiou, aj exekúciou.

Copywriting, ideamaking

Vymýšľame, tvoríme, píšeme. Potrebuješ PR článok, blog alebo text na tvoj web? Zrobíme. Pomôžeme aj so SEO alebo reklamným copy. Z myšlienok do slov nám to ide ľahko.

Konzultácie

Chceš sa poradiť ako ďalej s tvojim projektom? Zaujíma ťa, kde a ako začať? Alebo si sa niekde zasekol/a? Napíš nám a radi ti poradíme jednorázovo alebo dlhodobejšie.

Zrobili sme

Ako to funguje?

krok č. 1 - analýza

Zistíme čo potrebujete, aký je aktuálny stav a zadefinujeme si očakávania. Stretneme sa radi naživo aj online.

krok č. 2 - stratégia

Treba to celé prekopať? Alebo stačí kozmetická úprava? Zistíme čo je zlé (nefunguje) a čo dobré, na a čom stavať a čo radšej ukončiť. Navrhneme riešenia, postupy a najmä stratégiu.

krok č. 3 - obsah

Vizuál či text. V tomto kroku vytvoríme riešenie na mieru podľa spoločne nastavených očakavaní.

krok č. 4 - spätná väzba

Funguje to, čo sme vymysleli? Reportujeme, optimalizujeme, odporúčame.

Pár milých slov

Poďme si pokecať.

Máš konkrétnu predstavu alebo si zatiaľ trošku stratený/á? Neboj, spolu to vymyslíme.

Ďakujeme za správu!

Odosielam